€9,59/h brutto

Od zaraz oferta w Holandii przy zbiorach papryki i pomidorów bez języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia w szklarni z Venlo przy zbiorach pomidorów, papryki oraz ogórków.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Venlo, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni polegająca na zbiorach papryki, pomidorów oraz ogórków
  • do obowiązków będzie należało pielęgnowanie roślin, pakowanie oraz sortowanie towarów

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie przy zbiorach w szklarni
  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na czas określony

Oferujemy:

  • zarobki wypłacane co tydzień
  • atrakcyjne dodatki wakacyjne i urlopowe
  • opiekę koordynatora
  • pracę sezonową
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem:

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-zbiory-papryki-od-zaraz-venlo/

ID ogłoszenia: 5425a7f2c39676aa