€od 8,70/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka ulotkarz Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Chętnie zatrudnimy od zaraz w Berlinie do roznoszenia ulotek. Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech 2017 także dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny, ulotkarz

Lokalizacja: Berlin, Hamburg, Frankfurt nad Menem, Monachium/Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 8,70 euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na roznoszeniu ulotek reklamowych oraz naklejaniu naklejek
  • czynności będą wykonywane z pomocą mapy oraz GPS

Wymagania:

  • co najmniej 175 cm wzrostu, wymagane do naklejania
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość i sumienność
  • dobre zorientowanie w terenie
  • możliwość założenia działalności gospodarczej
  • pełna samodzielność
  • umiejętność szybkiej i wydajnej pracy

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy w tygodniu, co najmniej 42
  • zatrudnienie przez około 9-10 miesięcy w roku
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w sprawach formalnych
  • zakwaterowanie na miejscu z dostępem do internetu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować prosimy za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 64959319bea7fcfa