NOKakord

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy zbiorach jabłek bez języka Hamar

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hamar
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Możliwość podjęcia zatrudnienia na plantacji owoców z Hamar. Od zaraz sezonowa praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach jabłek i gruszek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: okolice Hamar

Start: od zaraz

Stawka: praca na akord, nie mniej niż 115 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w sadzie polegająca na zbiorach owoców – jabłek i gruszek oraz odstawianie skrzynek do załadunku
  • zadaniem pracownika będzie również zbieranie owoców, które spadły z drzew

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak przeciwwskazań do pracy w trudnych warunkach
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • brak uzależnień
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach owoców

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w domkach letnich w odległości 2 km od sadu
  • możliwość korzystania z kuchni oraz łazienki
  • atrakcyjne zarobki zależne od wydajności pracownika
  • zapewniony dojazd do pobliskich sklepów
  • preferowani studenci, którzy chcą połączyć wakacje z pracą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:
norwayexpress@mail-me.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-jablek-sierpien-2017-w-hamar-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 456597224b2dc3f0

5 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy zbiorach jabłek bez języka Hamar”

  1. Grovis na @

    Witam,jestem zainteresowany praca.
    Spełniam wszystkie warunki.Mam doświadczenie pracy przy zbiorach.
    Proszę o kontakt telefoniczny,oddzwonię
    730160094

  2. majewski636 na @

    Witaj jestem zainteresowany pracom mam doswiatczenie i znam dobrze jezyk Angielski prosze o kontakt 0048 573964729

  3. Nicolson na @

    Witam, jestem chętny na wyjazd, w tym roku pracowałem przy zbiorze szparag w holandii , także forma jest. znam język angielski komunikatywnie.

  4. Nicolson na @

    telefon kontaktowy +48 667 688 452

  5. asia1992 na @

    Witam wraz z chlopakiem jestesmy w stanie podjąć prace sezonowa spelniamy wszystkie oczekiwania i pracowaliśmy juz przy takich zbiorach. Znamy również j.angielski podstawowy. Prosimy o kontakt pod nr tel 665872388.