€9,84/h brutto

Od zaraz ogrodnictwo praca Niemcy bez znajomości języka Drezno przy kwiatach

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach dla osób bez znajomości języka. Od zaraz możliwe zatrudnienie w szklarni z Drezna z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 12 tygodni

Płaca: 9,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy uprawie kwiatów – lilii, eustom oraz storczyków
  • zadaniem pracownika będzie także pielęgnacja sadzonek

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • możliwość podjęcia pracy na około 12 tygodni
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak uzależnień
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie w ogrzewanych domkach
  • pracę w oparciu o umowę na czas określony
  • konkurencyjne zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem „Sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach, Drezno”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-kwiatach-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 6925a4916adb9a58