PLN4500-9000/m-c brutto

Od zaraz ogrodnictwo praca w Niemczech przy kwiatach bez języka Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Westfalia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach dla studentów bez znajomości języka. Ogrodnictwo – możliwość zatrudnienia od zaraz w Westfalii przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Westfalia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: około 4500-9000 złotych miesięcznie brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy kwiatach polegająca na sadzeniu, przesadzaniu, czyszczeniu oraz pakowaniu
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie układanie kompozycji kwiatowych

Wymagania:

  • preferowani do zatrudnienia są studenci
  • chęć i motywacja do pracy
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • elastyczny grafik
  • przyjazną atmosferę
  • darmowe zamieszkanie w domkach jednorodzinnych
  • wsparcie w załatwianiu spraw związanych z wyjazdem
  • bezpłatny transport do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

957 579 757 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Źródło: https://www.olx.pl/oferta/niemcy-ogrodnictwo-kwiaty-CID4-IDuz1j1.html#d9b867a47f

ID ogłoszenia: 9585b18702183c2a