€14 - 16 brutto/h

Od zaraz pokojówka fizyczna praca Szwecja bez języka sprzątanie w Borås

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Borås
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Szwecji dla Polaków. Zatrudnienie w Borås bez znajomości języka jako pokojówka/pokojowy przy sprzątaniu w hotelu. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pokojówka/pokojowy.

Lokalizacja: Borås.

Wynagrodzenie: 14 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pokojówka/pokojowy;
  • zadaniem będzie dbanie o porządek w prywatnych mieszkaniach i biurach.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie, które jest zapewnione przez hotel;
  • darmowe ubezpieczenie na terenie Szwecji;
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy + delegacje i stały kontakt z polskim koordynatorem;
  • wypłatę do 15-ego każdego miesiąca;
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów pierwszego dojazdu w wysokości do 200 €;
  • możliwość wzięcia zaliczki przez pierwszy miesiąc pracy;
  • premię za polecenie pracownika w wysokości 150 €.

Aplikacja:

Zgłoszeń prosimy dokonywać pod numerem telefonu: 487 993 93690

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pokojowka-sprzataczka-praca-za-granica-14-16-skontaktuj-sie-z-nami-CID4-IDNkOuz.html

ID ogłoszenia: 6226357fa42981f6