DKK70/h + 12% dodatek wakacyjny

Od zaraz praca Dania w ogrodnictwie bez znajomości języka Odense sadzenie rzeżuchy

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Odense
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: miesiąc

Oferujemy pracę w Danii od zaraz przy sadzeniu i pielęgnacji rzeżuchy. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka – okolice Odense. Jest to propozycja na 4 tygodnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 70 DKK miesięcznie + 12% dodatek wakacyjny.

Początek: pilne.

Zakres obowiązków:

  • sadzenie wyznaczonych przez pracodawcę roślin;
  • pielęgnacja, podlewanie i rozsadzanie rzeżuchy;
  • utrzymywanie porządku w szklarni;
  • mogą zostać zlecone również inne zadania.

Oczekiwania:

  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • predyspozycje do pracy do 3:00 w nocy;
  • sprawność fizyczna;
  • motywacja;
  • brak poważnych chorób;
  • gotowość do rozpoczęcia od już.

Zapewniamy:

  • pracę w spokojnym towarzystwie i cichych warunkach;
  • umowę na duńskich zasadach;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • duńską umowę;
  • ubezpieczenie;
  • szkolenie wstępne;
  • pomocny i miły zespół.

Jak aplikować:

Prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem poniższych danych:

pl@balticworkforce.com
tel. +48 512949528

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Źródło:
pracadlapolakow.eu/ogloszenia/ogloszenie-bez-jezyka-sezonowa-praca-w-danii-od-zaraz-ogrodnictwo-odense-sadzenie-rzezuchy/

ID ogłoszenia: 2145c0fde716a9f6