€8,60/h brutto

Od zaraz praca Niemcy 2017 przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Wülfrath

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Wülfrath
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Propozycja zatrudnienia w Wülfrath przy zbiorach truskawek. Od zaraz praca sezonowa w Niemczech 2017 dla kandydatów bez znajomości języka na okres około 6-8 tygodni.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Wülfrath, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,60 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbiorach owoców na polu lub sortowaniu truskawek na hali

Wymagania:

  • własna odzież oraz obuwie
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość wypracowywania norm
  • pozytywne nastawienie
  • preferowane kobiety
  • możliwość zabrania sztućców i garnków
  • brak uzależnień
  • status studenta, rencisty lub osoba bez pracy niezarejestrowana jako bezrobotna

Oferujemy:

  • pracę przez 6 dni w tygodniu
  • możliwość organizacji przejazdu dla grup
  • gotowość rozpoczęcia pracy od końca maja lub początku czerwca
  • pracę sezonową na okres od 6 do 8 tygodni

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do kontaktu pod nr 004915234540719

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-zbior-truskawek-od-zaraz-bez-jezyka-w-wuelfrath-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 3225911e93f81501

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy 2017 przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Wülfrath”

  1. Xaneta99 na @

    Witam, jesli status ucznia wchodzi w gre, dla pary z doświadczeniem dziewczyna 18 lat we wrześniu chłopak 19 to prosze o kontakt:)