SEKdo uzgodnienia

Od zaraz praca Szwecja w gastronomii kucharz bez znajomości języka Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Linköping
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Atrakcyjna oferta zatrudnienia w gastronomii na stanowisku kucharza. Od zaraz praca w Szwecji we włoskiej restauracji z Linköping dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: kucharz

Miejsce zatrudnienia: Linköping, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca kucharza w restauracji będzie polegała na przygotowywaniu posiłków kuchni włoskiej
  • zadaniem pracownika będzie nadzór nad właściwym wykorzystaniem składników
  • wszelkie czynności będą odbywały się zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • posiadanie wykształcenie zawodowego – dyplom kucharza
  • co najmniej 2 lata pracy na stanowisku kucharza we włoskiej restauracji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w grupie

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • minimum 173 godziny pracy w miesiącu oraz dla chętnych praca w weekendy
  • niedrogie lokum na miejscu zapewnione przez pracodawcę
  • perspektywę rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Szanowni kandydaci aplikować należy wysyłając zgłoszenie na adres e-mail:

kadry@agencja-headhunters.eu

Źródło: http://hdhunters.com/pl/jobs?jobID=168

ID ogłoszenia: 702588942258e0c6

ilość wszystkich wyświetleń: 1945, dzisiaj: 1