£8,50 brutto/h

Od zaraz praca w Anglii przy choinkach w leśnictwie bez znajomości języka Oxford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Oxford
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca 2019 roku

Pracodawca z Oxfodru szuka od zaraz osób do pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie sezonowe w leśnictwie dla Polaków przy choinkach. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Oxford.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie fizycznej pracy ścinaniu, pakowaniu i załadowywaniu choinek na samochody dostawcze;
  • wykonywanie prac porządkowych na plantacji.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w branży leśnej/drzewnej;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność do końca 2019 roku;
  • umiejętność obsługiwania spalinowej piły mechanicznej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są ekstra płatne;
  • po zakończeniu kontraktu możliwość otrzymania premii uznaniowej;
  • po przyjeździe do Anglii pracownik może wziąć zaliczkę;
  • wsparcie przy załatwianiu przejazdu bądź przelotu do Oxfordu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem: „choinki Oxford”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-lesnictwie-od-zaraz-przy-choinkach-bez-jezyka-w-oxford-uk-2019/

ID ogłoszenia: 6185dd3ef50ee9e1