€9,69/h brutto

Od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach dyni Horst

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Horst
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Aktualna propozycja pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Możliwość podjęcia sezonowego zatrudnienia od zaraz w Horst przy zbiorach dyni na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Horst, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem dyni na polu
  • inne obowiązki zlecane przez przełożonych

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane na konto raz w tygodniu
  • dodatki urlopowe i wakacyjne
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • pracę w oparciu o holenderską umowę
  • profil pracownika w internecie

Aplikacja:

Prosimy o kontakt z naszym biurem:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.p

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-holandii-od-zaraz-przy-zbiorach-dyni-bez-jezyka-horst/

ID ogłoszenia: 1375b85933d6115e