€min. 9,35 na godz.

Od zaraz praca w Niemczech bez języka w ogrodnictwie przy pomidorach szklarniowych, Schkölen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Schkölen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Schkölen przy pomidorach szklarniowych. Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Schkölen.

Wynagrodzenie: min. 9,35 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadania przydzielane są w zależności od potrzeby;
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prac pielęgnacyjnych, które dotyczą uprawy pomidorów, a także ich zbierania;
  • praca również na sortowni.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz albo w najbliższym czasie;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • niemiecką umowę, która jest podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • wyjściową stawkę wynagrodzenie – 9,35 € na godz.;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do miejsca pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc (maksymalnie po dwie osoby w pokoju).

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail: prekrutacja2020@gmail.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0049 151 665 95 446 – Beata (kontakt w języku polskim).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-praca-w-niemczech-przy-pomidorach-szklarniowych-od-zaraz-bez-jezyka-w-schkolen/

ID ogłoszenia: 725f11bfcb77f8b