€do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech przy zbiorach warzyw bez języka Cheminitz

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Cheminitz
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dam pracę w Niemczech dla pracowników sezonowych przy zbiorach warzyw uprawianych w szklarni. Oferta z Cheminitz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Niemcy, Cheminitz
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– należy zbierać dojrzałe warzywa
– zadania wykonywane są w szklarni
– pracownik zbiory sortuje, a następnie pakuje je do skrzynek
– pracownik pielęgnuje warzywa (podlewanie, nawożenie, itp)

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do Niemiec
– zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność
– bez problemów ze zdrowiem
– szybkość uczenia się
– radzenie sobie ze stresem
– osoba otwarta, komunikatywna
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– doświadczenie przy zbiorach będzie atutem

Oferujemy:
– start już od zaraz
– oferujemy możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– przejazd do Niemiec
– darmowe miejsce do zamieszkania
– w miejscu pracy jest zapewniona woda pitna
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po polsku bądź niemiecku) na adres mailowy: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Zbiory warzyw szklarniowych, Cheminitz.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-warzyw-szklarniowych-od-zaraz-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 19755e226afd7bbe

8 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech przy zbiorach warzyw bez języka Cheminitz”

  1. sick_owl na @

    Witam, nazywam się Jonasz, mam 22 lata i jestem zainteresowany Państwa ofertą. Proszę o kontakt na numer 602 477 718.

  2. tomek50112 na @

    Witam, jestem studentem, nazywam się Tomasz i mam 23 lata. Jestem zainteresowany tą pracą. Proszę o kontakt na nr 603674744

  3. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  4. cyganowski na @

    Witam.
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy, jestem osobą pracowitą, także dobrze współpracującą z innymi osobami.
    Proszę o kontakt.
    Tel: 536098635
    Pozdrawiam.

  5. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  6. wojciech567 na @

    Witam jestem zainteresowany pracowalem przy szparagach prosze o kontakt matiuuu133@gmail.com

  7. chmielka na @

    Witam razem z chłopakiem jestesmy zainteresowani pracą .Prosimy o kontakt 786177160 lub na e-maila chmielagnieszka79@wp.pl

  8. Marlenaaa na @

    Witam, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Młodzi i pełni energii z doświadczeniem przy zbiorach 🙂 Prosimy o kontakt pod nr.tel: 726-054-190 lub e-mailem: kiri10@wp.pl