SEKdo uzgodnienia

Od zaraz praca w Szwecji pracownik leśnictwa bez języka 2019 Västra Götaland

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Västra Götaland
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Poszukiwane osoby do pracy w Szwecji, jako pracownik leśnictwa, bez znajomości języka. Zatrudnienie aktualne od zaraz dla Polaków. Pracodawca z Västra Götaland zapewnia atrakcyjną stawkę godzinową i bardzo dobrą umowę.

Stanowisko: pracownik w leśnictwie.

Lokalizacja: Västra Götaland.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy sadzeniu drzewek oraz z wykaszarką.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialność;
  • wysoka jakość wykonywanej pracy;
  • lojalność wobec firmy oraz okazywanie szacunku innym pracownikom;
  • dużą zaletą będzie: długa współpraca, a najlepiej na kilka lat, posiadanie prawa jazdy kat. B, BE, C, znajomość j. angielskiego albo szwedzkiego oraz doświadczenie związane z prac lesie.

Oferujemy:

  • warunki zatrudnienia zgodne z prawem szwedzkim;
  • możliwość rozwijania się;
  • odzież roboczą, narzędzia oraz transport na miejsce wykonywania pracy;
  • wynagrodzenie zależy od przepracowanych godzin albo posadzonych sadzonek;
  • w każdym miesiącu jest rekompensata urlopowa , czyli 13% wynagrodzenia brutto;
  • dodatek do pracy w lesie, który wynosi 3,62% miesięcznego wynagrodzenia brutto;
  • w Szwecji opłacane będą podatki, ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz składki emerytalne.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-lesny-västra-götaland,oferta,6682991

ID ogłoszenia: 5265c86c32cb2e7d

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Szwecji pracownik leśnictwa bez języka 2019 Västra Götaland”

  1. Henryk60 na @

    Witam proszę o kontakt, jestem zainteresowany pracą.

  2. vikinggd na @

    Witam, jestem zainteresowany

  3. Andrzej7777 na @

    Witam ,jestem zainteresowany praca ,mam 15 letnie doswiadczenie w pracy w szwecji przy sadzeniu drzew .Bardzo prosze o konktakt

  4. marcin12 na @

    Witam jestem zainteresowany pracą, mam doświadczenie pracy na szkółkach leśnych. Proszę o kontakt.

  5. Kaczmar1984 na @

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt ze mną w tej sprawie dziękuję i pozdrawiam