PLN10 - 12 tysięcy

Od zaraz praca w Szwecji na budowie dla bez znajomości języka przy wykończeniach

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Szwecji dla pracowników ogólnobudowlanych. Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka na budowie przy wykończeniach budynków.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz’

Zarobki: około 10 – 12 tysięcy złotych za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na budowie przy wykończeniach mieszkań, lokali handlowych oraz obiektów przemysłowych
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac murarskich, malarskich, stolarskich oraz montaż regipsów
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała zadania ciesielskie oraz zbrojarskie

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach ogólnobudowlanych lub jako murarz, cieśla, stolarz, zbrojarz lub hydraulik
  • warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność odczytu planów budowlanych oraz rysunku technicznego
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na budowie
  • praktyczna umiejętność wykonywania prac wykończeniowych
  • mile widziana znajomość prac szalunkowych i zbrojarskich
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie własnego auta

Oferujemy:

  • pracę na podstawie duńskiej umowy lub możliwość zatrudnienia w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • zamieszkanie
  • wysokie zarobki z perspektywą podwyżki
  • dużą liczbę godzin tygodniowo z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienia na czas nieokreślony
  • szansę rozwoju zawodowego
  • wsparcie koordynatora
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 18759229ddd10f04