Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€10,21 euro brutto / h

Od zaraz przy kwiatach-chryzantemach sezonowa praca w Holandii bez języka 2020 Maasbree

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Maasbree
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Dyspozycyjności do pracy długoterminowej
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz przy kwiatach-chryzantemach sezonowa praca w Holandii bez języka 2020 Maasbree

Opis

Od zaraz w Maasbree ciekawa oferta sezonowej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach – chryzantemach. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego również jest dostępne.

10,21 euro brutto / h
Praca tymczasowa
Holandia, Maasbree
Ogrodnictwo

Zakres obowiązków

pielęgnacja, ścinka, pakowanie kwiatów oraz przygotowywanie ich do wysyłki

Czego oczekujemy

dyspozycyjności do pracy długoterminowej
motywacji do pracy

Co oferujemy

pracę w rodzinnej firmie zajmującej się uprawą chryzantem od ponad 30 lat, mieszczącej się w miejscowości Maasbree, w której znajdują się liczne sklepy spożywcze, supermarkety i restauracje; 10km od Maasbree położone jest miasto Venlo, które tętni życiem
dodatki urlopowe
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€)
wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania 200zł bonusu za polecenie znajomego

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl

Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl

a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.

b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy

d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.

e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych

i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

ID ogłoszenia: 8235f04401f7ad36

1 odpowiedź na “Od zaraz przy kwiatach-chryzantemach sezonowa praca w Holandii bez języka 2020 Maasbree”

  1. DominikaTrzpil na @

    Jestem bardzo zainteresowana. Mój telefon 516 687 625. Dominika

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.