PLN6000-12000 brutto

Od zaraz przy zbiorach malin oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Bez znajomości języka możliwość rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków przy zbiorach malin z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 6000 – 12000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana na polu;
  • zadaniem będzie ręczne zbieranie malin.

Wymagania:

  • status osoby uczącej się;
  • dokładność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • polskojęzycznym zespół współpracowników;
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie;
  • pracę przez 6-7 dni w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą sezonową, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +49 15 17 59 67 248

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-zbiory-malin-bez-znajomosci-jezyka-2021-hamburg/

ID ogłoszenia: 923610abc2a960db