€11,66 - 12,83 brutto/h

Od zaraz przy zbiorach pieczarek sezonowa praca Holandia bez języka Strampoy

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Strampoy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022

Przy zbiorach pieczarek poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie 2022 w Strampoy bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Strampoy.

Wynagrodzenie: 11,66 – 12,83 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał oraz segregował pieczarki;
  • do zadań będzie należało także pakowanie, ważenie oraz segregacja taśmowa albo ręczna ze względu na wagę, kolor oraz jakość.

Wymagania:

  • dokładne i precyzyjne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • +25% płatne nadgodziny;
  • płatne dni świąteczne;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do/z/na terenie Holandii;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość otrzymania 200 PLN za polecenie pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.contrain.pl/aplikuj/?jobid=3444

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/przy-zbiorach-pieczarek-bez-jezyka-sezonowa-praca-holandia-od-zaraz-w-strampoy/

ID ogłoszenia: 53661ca9a6610655