PLN9500 netto/mies.

Od zaraz sezonowa praca Dania bez języka przy sadzonkach ogrodnictwo 2024

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 67 dni, 4 godzin

Dla Polaków do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Danii. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka przy sadzonkach. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 9500 PLN netto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie sadzonek ze względu na rodzaj i wielkość;
  • sprawdzanie jakości;
  • zbieranie sadzonek na polu;
  • obsługiwanie kombajnu, ciągnika, a także wózka widłowego;
  • przygotowywanie zamówień do transportu.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • własny samochód na wyjazd;
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także bez znajomości języka;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw administracyjnych;
  • duńską umowę;
  • możliwość podjęcia stałej pracy.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Danii, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

+48 532 344 980 lub poprzez formularz dostępny na stronie:

www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-szkolkarski-praca-przy-sadzonkach-w-danii-CID4-IDYQTBn.html

ID ogłoszenia: 20365fc893bb3ddc