SEKDo uzg.

Od zaraz sezonowa praca Szwecja bez znajomości języka w leśnictwie 2023

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Szwecji dla Polaków. Zatrudnienie 2023 w leśnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac pielęgnacyjnych w lasach;
  • praca w grupie 3 – 5 osób.
  • pracownik będzie zajmował się nasadzaniem oraz czyszczeniem lasów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętność dbania o powierzony sprzęt;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość angielskiego albo szwedzkiego.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zakwaterowanie w cenie około 120 – 130 SEK z noc;
  • przeszkolenie dla osób, które po raz pierwszy podejmują taką pracę;
  • odzież roboczą, obuwie, sprzęty, samochód, czyli wyposażenie niezbędne do podjęcia pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +46 706 611 033

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-szwecji-przy-sadzeniu-i-czyszczeniu-lasow-CID4-IDSx6XN.html

ID ogłoszenia: 90363c82507dc8eb