Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£400 GBP/tyg.

Od zaraz sezonowa praca w Anglii zbiory owoców malin, truskawek w Mereworth UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Mereworth
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do listopada 2022
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz sezonowa praca w Anglii zbiory owoców malin, truskawek w Mereworth UK

Opis

Na farmie w Mereworth od zaraz nawet do listopada 2022 sezonowa praca w Anglii przy zbiorach owoców truskawek, malin i jeżyn. Zakwaterowanie dla zbieraczy zapewnione na miejscu bezpłatnie.

Truskawki i maliny są zwykle zbierane od kwietnia do listopada. Przez resztę roku jesteśmy zajęci sadzeniem i pielęgnacją roślin. Część z dostępnych prac znajduje się w naszej pakowalni – ważenie i sprawdzanie owoców przed sprzedażą. Pracując głównie w zespole z innymi ludźmi, każdy przechodzi szkolenie, a liderzy zespołów są zawsze w pobliżu, aby pomóc. Ponieważ owoce należy zbierać, gdy jest chłodno, praca często zaczyna się o 5 rano.

Owoce zbieramy zwykle 6 dni w tygodniu, ale ze względu na zmienną pogodę, terminy zbiorów i zapotrzebowanie klientów, godziny pracy są różne.
Płacimy bardzo konkurencyjne stawki i oferujemy mnóstwo pracy. Wiele prac, takich jak kompletacja, jest opłacanych według stawki akordowej. Więc im więcej robisz, tym więcej zarabiasz. Zbieracze mogą zarobić nawet 400 funtów tygodniowo, często więcej, a większość ludzi zarabia znacznie więcej niż płaca wystarczająca na utrzymanie. Oczekuje się, że co godzinę każdy zbierze docelową liczbę kilogramów. Zmienia się to w zależności od gęstości upraw, pogody i pory roku.

Praca ręczna polega na podnoszeniu, zginaniu i skręcaniu podczas zbierania owoców lub pomocy w uprawie roślin. Tak więc bycie sprawnym i zdrowym – lub chęć poprawy kondycji – jest niezbędne!

Posiadamy sześć budynków noclegowych zlokalizowanych dogodnie blisko obszarów roboczych wokół gospodarstwa. Każda placówka jest bezpieczna, wygodna i bezpieczna i jest pod opieką koordynatora. Zakwaterowanie to połączenie domków mobilnych, kontenerów i domów. Generalnie będziesz dzielić się z 1 – 3 osobami, w zależności od jednostki. Wszystkie budynki wyposażone są w urządzenia kuchenne, prysznice i toalety, pomieszczenia socjalne i urządzenia do mycia, w tym suszarki bębnowe. Prosimy o przyniesienie własnych prześcieradeł i poduszek, sztućców, garnków, patelni.

Jeśli zdecydujesz się zamieszkać na farmie w sezonie 2022, będziesz mógł bezpłatnie korzystać z naszego zakwaterowania. Obejmuje to korzystanie z obiektów, sprzątanie i ogólne utrzymanie, chociaż w pewnych okolicznościach możemy pobierać opłaty za zużytą energię elektryczną. Zgodnie z przepisami dotyczącymi krajowej płacy minimalnej w Wielkiej Brytanii istnieje przepis dotyczący odliczenia ograniczonej kwoty od bezpłatnego zakwaterowania z odpowiednimi zarobkami.

Oferta jest dla Ciebie interesująca?

Aplikuj przez formularz na stronie:

www.hughlowefarms.com/apply

źródło: www.hughlowefarms.com/jobs/seasonal-work

ID ogłoszenia: 44762842da79c73e

    

ilość wszystkich wyświetleń: 409, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.