€9,18 brutto/h

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek k. Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Leverkusen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do konca zbiorów

Aktualna od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie bez znajomości języka koło Leverkusen z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy – zbiór truskawek.

Lokalizacja: koło Leverkusen.

Wynagrodzenie: 9,18 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • praca dla kobiet – miejsc dla mężczyzn już nie ma;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, czyli 9,18 Eur brutto na godz. – normą jest 14 kg truskawek na godzinę;
  • niemiecką umowę sezonową;
  • zakwaterowanie w pokojach 2 i 4 osobowych w cenie 4,46 Eur na dzień.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się pod adresem: topjob@onet.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-k-leverkusen-2019/

ID ogłoszenia: 1415d0109d299637