€9,19 brutto/h

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Bez doświadczenia od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Monachium bez znajomości języka. Oferta 2019 z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę płatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach truskawek stołowych w szklarni;
  • praca w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • szybkie tempo pracy;
  • energiczność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy przy zbiorach;
  • preferowane będą zgłoszenia od osób, które mają status ucznia, studenta, emeryta, rencisty albo mieszkańców wsi.

Oferujemy:

  • w tygodniu około 55 godzin pracy i wolny 1 dzień w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wynagrodzenie raz w miesiącu na konto lub gotówką;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości do 100 Eur na tydzień;
  • zakwaterowanie w cenie 3 Eur na dobę w kwaterach pracowniczych.

Aplikacja:

CV można przesłać na adres: niemcy@bispol.com z dopiskiem:

ZBIÓR TRUSKAWEK STOŁOWYCH albo można się kontaktować pod numerem telefonu: 134463295 lub 782745508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-truskawek-bez-jezyka-i-doswiadczenia-od-zaraz-munchen/

ID ogłoszenia: 5685cdc2dd2b4c60