€1800 - 2300 netto/mies.

Od zaraz sezonowa praca w Szwecji bez języka przy sadzeniu drzewek leśnictwo 2024

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 3 miesiące
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 67 dni, 4 godzin

Zatrudnienie w leśnictwie dla pracowników bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Szwecji przy sadzeniu drzewek. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: 1800 – 2300 € netto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn;
  • sadzenie drzewek – sosen oraz świerków.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna i psychiczna;
  • uczciwość;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • dobre zdrowie;
  • gotowość do podjęcia pracy w Szwecji od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych przez przynajmniej 3 miesiące.

Oferujemy:

  • bezpłatny dojazd oraz zakwaterowanie i odzież roboczą;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc team leaderów oraz koordynatorów;
  • bardzo dobre wynagrodzenie zależne od ilości posadzonych drzewek;
  • zatrudnienie także bez doświadczenia;
  • możliwość pracy przez 8 – 9 miesięcy w roku.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane w pracą w Szwecji mogą wysyłać zgłoszenia poprzez formularz dostępny na stronie:

www.olx.pl/oferta/praca/sadzenie-drzewek-w-szwecji-start-2-04-CID4-IDTo0jd.html

ID ogłoszenia: 54365fc86444a814