SEKdo uzgodnienia

Sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach truskawek od czerwca 2016 Falun

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Falun
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Dam sezonową pracę w Szwecji od czerwca 2016 na plantacji przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie z okolic Falun dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego. Zapewnione zamieszkanie płatne.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce pracy: Falun, Szwecja

Zarobki: do ustalenia

Termin: czerwiec 2016

Obowiązki:

  • Ręczny zbór truskawek na polach. Zbiór dotyczy owoców dojrzałych.

Oczekiwania:

  • brak nałogów, podczas pracy surowo wzbronione jest palenie
  • gotowość do ciężkiej fizycznie pracy
  • brak problemów z wczesnym rozpoczęciem pracy
  • zorganizowanie
  • obowiązkowość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • gotowość do pilnego wyjazdu

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Szwecji
  • pracę od zaraz
  • legalne warunki zatrudnienia
  • zapewnione płatne zakwaterowanie w domkach letniskowych
  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na podany poniżej email:

scandiworkers@email.com z dopiskiem „zbiory truskawek, Falun06/16 ”

Prosimy zgłoszenia do końca roku 2015.

ID ogłoszenia: 437559715157482a

5 komentarzy na “Sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach truskawek od czerwca 2016 Falun”

  1. boogiens na @

    Jestem zainteresowana pracą.
    Mam doświadczenie przy zbiorach truskawek w Polsce i wionogron we Francji
    Proszę o kontakt

  2. Pracownik19 na @

    Witam!
    Ja i dwóch moich kolegów jesteśmy zainteresowanie ofertą.
    Mamy doświadczenie w zbiorach różnych owoców.
    Proszę o kontakt: lukaszpraca19@gmail.com

  3. moziol2 na @

    Jesteśmy zainteresowani pracą w 4 osoby. Jesteśmy w Szwecji, pracę możemy zacząć od zaraz. Proszę o kontakt pod numerem: 536502236.
    Pozdrawiam

  4. Andrzej_K_ na @

    Jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt 796278177

  5. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam