€9 - 11 netto/h

Od zaraz Szwecja praca fizyczna bez języka sprzątanie campingu Kiruna

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Kiruna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 15 marca 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 17 dni, 4 godzin

Propozycja rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Szwecji. Zatrudnienie w Kirunie bez znajomości języka przy sprzątaniu na campingu. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Kiruna.

Wynagrodzenie: 9 – 11 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie na campingu;
  • pracownik będzie zajmował się odśnieżaniem, prowadzeniem minibusa oraz pomaganiem na kuchni.

Wymagania:

  • przynajmniej trzy lata doświadczenia jako sprzątaczka/pokojówka;
  • bez języka szwedzkiego, ale z komunikatywną znajomością angielskiego;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe ubezpieczenie na terenie Szwecji;
  • polską umowę plus delegacje;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania;
  • stałe wsparcie polskiego koordynatora;
  • wypłatę do 15-ego dnia każdego miesiąca;
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów pierwszego transportu do 200 €;
  • opcję brania zaliczek przez pierwszy miesiąc pracy;
  • zdalną rekrutację.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

praca@hotistin.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 690 688 866

Źródło: https://hotistin.com/oferta-pracy/sprzataczka-praca-za-granica-w-szwecji/

ID ogłoszenia: 4665831886596fd