SEK130/h brutto

Od zaraz Szwecja praca fizyczna bez języka Sztokholm na magazynie z napojami

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w hurtowni napojów ze Sztokholmu. Aktualne ogłoszenie pracy w Szwecji na magazynie dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 130 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie hurtowni z napojami
  • do obowiązków pracownika będzie należało kompletowanie zamówień, przyjmowanie dostaw oraz przenoszenie skrzynek
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała wózek widłowy oraz skaner, a także wprowadzała dane do komputera

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • status osoby niekaranej
  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracach magazynowych
  • przychodzenie na czas
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe
  • terminowość i sumienność
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • lokum za 3000 SEK miesięcznie
  • szansę na podwyżkę
  • szkolenia
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Hurtowni napojów, Sztokholm 2017”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-sztokholm/

ID ogłoszenia: 462594663ab121e2