€9,82 brutto/h

Od zaraz zbiór pomidorów w szklarni sezonowa praca Holandia bez języka Someren

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Someren
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: długoterminowo

Sezonowa oferta pracy w Holandii przy zbiorach i pielęgnacji pomidorów w szklarni bez znajomości języka. Zatrudnienie w Someren aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Someren.

Wynagrodzenie: 9,82 Eur brutto na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o pomidory, czyli obrywanie liści i pędów, a także okręcanie plant itp.;
  • zbieranie pomidorów.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia długoterminowej/całorocznej pracy;
  • możliwość pracownia na wózkach szklarniowych, ponieważ jest to praca na wysokości.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w Euro, co daje wyższą pensję o około 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej;
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora operacyjnego;
  • pomoc w organizacji transportu do/z/na terenie kraju pracy.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez adres:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-holandia-od-zaraz-pielegnacja-i-zbior-pomidorow-w-szklarni-bez-jezyka-someren/

ID ogłoszenia: 8675c9265321a115