$Do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Holandii jako pracownik uprawy oraz montażu murawy stadionowej

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Do uzgodnienia

Do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Holandii jako pracownik uprawy oraz utrzymania murawy stadionowej. Zatrudnienie dla Polaków w rejonie Venlo 2018.

Agencja Pracy Tymczasowej działająca na terenie Polski i Holandii na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej i długoterminowej
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik uprawy oraz montażu murawy stadionowej
Miejsce pracy:
Holandia – okolice Venlo
Stawka:
Do uzgodnienia + nadgodziny, weekendy i święta dodatkowo płatne
Opis stanowiska:
Praca w polu oraz w biurze przy komputerowej obsłudze urządzeń do pielęgnacji murawy. Przewidywana jest duża liczba godzin i atrakcyjna stawka wynagrodzeniowa oraz ekscytująca możliwość wyjazdu na stadiony piłki nożnej w celu instalacji murawy.
Do obowiązków pracownika będzie należała kompleksowa pielęgnacja murawy, jej rolowanie i montaż głównie na stadionach i ogrodach, a także obsługa komputera i programów służących do usprawniania pracy.

Wymagania:
– umiejętność obsługiwania maszyn rolniczych
– uprawnienia na wózek widłowy oraz inne maszyny rolnicze
– znajomość obsługi komputera
– dobra znajomość języka niemieckiego
– sumienność i zaangażowanie w realizacji zleconych zadań oraz pełna dyspozycyjność

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (max.5 osób, pokoje dwu – lub jednoosobowe),
– transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
– opiekę polskiego rezydenta,
– ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.

Termin składania podań: 23.02.2018
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
od 8:00 do 16:00
+48 510 242 586
+48 502 124 974

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/
Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 1625a7424cfbe0a5

ilość wszystkich wyświetleń: 777, dzisiaj: 1