€do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy zbiorach jabłek w sadzie Emmeloord

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Emmeloord
  • Data rozpoczęcia pracy: 25.08.2014

Potrzebni fizyczni pracownicy do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach jabłek i gruszek. Oferta z Emmeloord w sadownictwie od 25 sierpnia na okres 6 tygodni.

Stanowisko: Praca w sadzie przy zbiorach
Lokalizacja: Holandia, Emmeloord
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór owoców twardych oraz ich późniejszą segregację.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– dobra znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego
– możliwość wyjazdu za granicę na okres 6 tygodni
-osoba zdrowa, niekarana

Oferujemy:
– wypłaty w systemie tygodniowym
– praca na holenderskich warunkach
– zatrudnienie od 25 sierpnia na okres 1,5 miesiąca
– zapewniamy ubezpieczenie i zakwaterowanie
– możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
– oferujemy bezpłatny dojazd do miejsca pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.praca4u.net/zbiory-jablek-i-gruszek-id235441.html

ID ogłoszenia: 89053daabdb9f17a

ilość wszystkich wyświetleń: 4704, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Holandii przy zbiorach jabłek w sadzie Emmeloord”

  1. pawelpopecki12 na @

    Witam.Razem z 2 kolegami jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy.Angielski w stopniu komunikatywnym.Jesteśmy niezwykle pracowici,posiadamy roczne doświadczenie w pracy za granicą,w ciężkich warunkach. Posiadamy własny samochód.Mamy po 23 lata i gotowośc podjecia pracy od zaraz.Prosimy o kontakt pod numerem tel 515606356/e-mail pawelpopecki12@wp.pl

  2. monamona na @

    witam .jestem zainteresowana oferta ,mam doswiadczenie w pracy przy owocach ,pracowalam kilka lat zagranica jestem dyspozycyjna ,sumienna i pracowita ,ang .w stopniu komunikatywnym,prosze o kontakt e-mailowy monajablonska@wp.pl lub tel.693-013-693

  3.   na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. grzesiek17pl na @

    Witam
    Jestem osoba uczciwa , pracowita , sumienną , niekaralna . Nie obawiam sie cieżkich warunków pracy ze wzgledu pracy w gospodarstwie od młodych lat . Mam 23 lata. Bardzo prosze o kontakt
    Tel 797350002
    E- mail – grzesiek17pl@wp.pl