€14-16 brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka odśnieżanie od zaraz Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Garmisch-Partenkirchen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do marca 2022

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 w Garmisch-Partenkirchen bez znajomości języka przy odśnieżaniu. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Garmisch-Partenkirchen.

Wynagrodzenie: 14 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana w grupie;
  • zadaniem będzie odśnieżanie różnych powierzchni;
  • praca z wykorzystaniem odśnieżarek i szufli.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pracowitość i wielozadaniowość;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • mile widziane zgłoszenia od mężczyzn;
  • własna odzież termiczna dobrej jakości;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • pracę od zaraz do marca 2022;
  • sezonową umowę o pracę;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przy braku opadów pracownik będzie wykonywał inne prace albo otrzyma pieniądze z ubezpieczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: odsniezanie GAPA 02/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-odsniezaniu-2022-garmisch-partenkirchen/

ID ogłoszenia: 876211f204c6f82