€11,84-14,84 brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz sortowanie odzieży używanej Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Do aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech poszukiwane osoby przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Essen dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 11,84 – 14,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w pozycji stojącej przy stołach albo taśmie;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem odzieży i akcesoriów używanych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zmotywowanie od pracy;
  • zaangażowane, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • brak nałogów;
  • samodyscyplina;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • dobre zdrowie;
  • brak uzależnienia od alkoholu.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego asystenta;
  • szkolenie pracownicze w j. polskim;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • niemieckie warunki pracy – umowa zostanie podpisana bezpośrednio z pracodawcą;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • strój roboczy i środki ochronne;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pracę od zaraz.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fso/a/07/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-essen-2020/

ID ogłoszenia: 7085f03172785614