€12 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem bez znajomości języka niemieckiego. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pracownikfizycznyprzeprowadzki/11/15

Zadania:
Oferujemy stanowisko dla pomocników przy przeprowadzkach. Osoba zatrudniona będzie rozkładać meble oraz je pakować i zanosić do samochodu. Po przewiezieniu towaru należy wnieść meble do mieszkania i je rozpakować.

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do Niemiec
– dobre ogólne zdrowie
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– zaradność, punktualność, niezawodność
– siła fizyczna
– umiejętne zarządzanie czasem
-dobra organizacja
– zdolność do współpracowania z ludźmi

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– dodatki do wynagrodzenie w wysokości 20 euro diety na każdy dzień
– zdobycie nowego doświadczenia
– w razie konieczności możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
– szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: Leiharbeiter@solution4u.com w temacie należy wpisać numer referencyjny znajdujący się na początku ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 4515638d2837e965

7 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach Frankfurt nad Menem”

  1.   na @

    Jestem zainteresowany ofertą.
    Proszę o kontakt t.m.44@interia.pl

  2. mareczek2431 na @

    witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt marek.strzembske@interia.pl

  3. steven871 na @

    jestem zainteresowany.Lat 28.Numer tel 507569928. sylwesterbolo@o2.pl

  4. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  5. Sabina i Nelu 12 na @

    Dzień dobry jestem zainteresowany ta praca proszę o kontakt 534838916

  6. EwelinaBilicka22 na @

    Witam, jestem chętny do podjęcia pracy! Wszystkie warunki mam spełnione, posiadam prawo jazdy oraz mam możliwość szybkiego dotarcia do Frankfurtu, Pozdrawiam!

    kontakt; grazynamurek11@wp.pl

  7. marioo na @

    Witam jestem zainteresowany praca, jestem 23letnim mezczyzna nie bojacy sie zadnej pracy, mogl bym zaczac od zaraz prosze o kontakt tel 695264169 bardzo potrzebuje pracy wiec bede wykonywac obowiazki jak najlepiej sie tylko da dziekuje i pozdrawiam