NOK169/h brutto

Fizyczna praca w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach 2017 od zaraz Tønsberg

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Tønsberg
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Poszukujmy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii 2017 przy przeprowadzkach klientów. Od zaraz zatrudnimy w Tønsberg Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 169 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pomocy przy przeprowadzkach biur oraz klientów indywidualnych poza miasto lub w dalsze rejony Norwegii
  • zadaniem pracownika będzie demontaż oraz zabezpieczenie rzeczy, załadunek na samochody, a następnie rozładunek i ponowny montaż na miejscu docelowym

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • delikatność i spostrzegawczość
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.C
  • pełna samodzielność
  • status osoby niekaranej
  • mile widziana znajomość angielskiego
  • zdolność pracy w zespole
  • dbałość o powierzone mienie
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach w oparciu o norweską umowę
  • dużą liczbę godzin
  • opiekę rezydenta na miejscu
  • szkolenia dla pracowników
  • pomoc w procesie adaptacji do nowych warunków
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubrania robocze

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do wysłania zgłoszeń z opisem umiejętności oraz doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-tonsberg/

ID ogłoszenia: 15759558b7f9e499

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach 2017 od zaraz Tønsberg”

  1. Wiktor440 na @

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt 503863502.

    Pozdrawiam Wiktor