NOKdo uzgodnienia

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy odśnieżaniu bez znajomości języka Drammen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca marca 2020

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu. Zatrudnienie w Drammen 2020 dla pracowników fizycznych bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna, która polega na ręcznym oraz maszynowym odśnieżaniu dróg, parkingów i chodników;
  • praca na zewnątrz, również przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych;
  • zadaniem będzie też obsługa odśnieżarek spalinowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • własna ciepła odzież;
  • dobre zdrowie;
  • wytrzymałość na warunki;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zapoznanie z zadaniami oraz praca pod nadzorem koordynatora;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • norweską umowę na czas określony – do końca marca 2020;
  • przy braku opadów pracownik będzie miał wypłacane przestojowe;
  • bardzo dobre wynagrodzenie zawsze na czas;
  • narzędzia do pracy.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem: „Odśnieżanie w Drammen 2020″

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-przy-odsniezaniu-od-zaraz-w-drammen-2020/

ID ogłoszenia: 7915e2ef11eebaf3

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy odśnieżaniu bez znajomości języka Drammen 2020”

  1. Ogryz78 na @

    Witam czy mając 17 lat jest możliwość o prace?