PLN6,600.00

Oferta pracy w Danii bez znajomości języka jako pracownik produkcyjny – mycie maszyn, Zelandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Zelandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 28.12
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 Miesiące lub na stałe

Atrakcyjna propozycja pracy w Danii dla Polaków bez znajomości języka jako pracownik produkcyjny przy czyszczeniu maszyn. Zatrudnienie od zaraz w rejonie Zelandii.

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to 6600 PLN + 600 PLN pieniądze wakacyjne.
Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS
Stawka godzinowa 80 DKK brutto ( 45 PLN )
Stawka godzinowa 94 DKK brutto ( 54 PLN ) po przepracowaniu 1 roku.
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny
Umowę na czas ustalony z pracownikiem
Praca w systemie nocnym
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 18.000 DKK (10 260 PLN),

Pracę 6 dni w tygodniu,
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (5-30 km od pracy, 85-100 kr / noc)
Obsługę administracyjną w Danii
Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00
Możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów
Podgląd godzin online dla każdego pracownika indywidualnie

Wymagania

Dyspozycyjność,
Dobra sprawność fizyczna,
Odpowiedzialność i sumienność
Język angielski nie jest wymagany,
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
Własny samochód: dojazd do pracy ( zapytaj rekrutanta, może jest oferta bez wymaganego samochodu )

Skrócony zakres obowiązków

Mycie maszyn produkcyjnych myjką ciśnieniową,
Przeprowadzanie dezynfekcji,
Mycie skrzynek do sałaty (sezonowo),
Obsługa maszyn myjących.
Inne prace produkcyjne

Dodatkowe informacje
Wymagane własne ubranie do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem

Opis projektu

Praca przy ​myciu maszyn produkcyjnych trwa cały rok. Praca jest wykonywana od poniedziałku do soboty na nocnej zmianie. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane zamówienia i dodatkowe godziny również w niedzielę i święta. Praca skierowana jest głównie dla osób które szukają stałego zatrudnienia. Na tym projekcie są dostępne również inne prace takie jak: pakowanie sałaty, mycie sałaty, zbiór kapusty na polu.
Do podstawowych obowiązków pracownika należą: mycie maszyn produkcyjnych myjką ciśnieniową, przeprowadzanie dezynfekcji, obsługa maszyn myjących, różne inne prace produkcyjne.

Miejsce pracy znajduje się na wyspie Zelandia ( ok. 700 km od Poznania, dojazd lądowy + promem przez Rostock w Niemczech ).

Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 5 do 40 km,

Edyta Nicińska
en@pf-gruppen.com
+48 660 575 888

ID ogłoszenia: 645c17a31468c06

ilość wszystkich wyświetleń: 739, dzisiaj: 1