DKK100 brutto/h

Oferta pracy w Danii bez znajomości języka przy kwiatach ogrodnictwo 2024 Suldrup

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Suldrup
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do maja 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od marca 2024 do podjęcia praca w Danii przy kwiatach i sadzonkach. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Suldrup bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Suldrup.

Wynagrodzenie: 100 DKK brutto na godz.

Start: od marca 2024.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie nasadzanie cebulek kwiatów w doniczkach;
  • foliowanie;
  • pracownik będzie też pakował sadzonki i kwiaty;
  • wykonywanie innych zadań na terenie szklarni.

Wymagania:

  • bez znajomości języka duńskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dostępność od marca do sierpnia 2024;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy pracy w szklarni.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz 12,5% funduszu wakacyjnego;
  • możliwość brania zaliczek;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie w cenie 450 DKK na tydzień blisko miejsca pracy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą w Danii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

mu@balticworkforce.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 519 670 748

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-pracownik-szklarni-od-06-03/

ID ogłoszenia: 44665c20947c16b0