DKK18.000 DKK (10 260 PLN),

Oferta pracy w Danii od zaraz na produkcji przy pakowaniu warzyw jako pakowacz

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Można wyjechać tylko na miesiąc, albo na dłuższy okres, bądź na stałe

Od zaraz dla pakowaczy w rejonie Jutlandii dostępna ciekawa praca w Danii na produkcji polegająca na pakowaniu warzyw. Niewymagana znajomość języka angielskiego.

Pracownik produkcji warzyw – pakowacz
Start: od zaraz
Lokalizacja: Jutlandia, Dania

Oferujemy
Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS
Stawka godzinowa 80 DKK brutto ( 45 PLN )
Dodatek nocny go każdej godziny: 15 DKK (od 21.00 do 5.00)
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny
Umowę na czas ustalony z pracownikiem

Praca w systemie zmianowym (zmiana dzienna i nocna),
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 18.000 DKK (10 260 PLN),

Pracę 6 dni w tygodniu,
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (5-40 km od pracy, 85-100 kr / noc)
Obsługę administracyjną w Danii
Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00
Możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów
Możliwość wyjazdu w grupie
Możliwość awansu (lider,technik utrzymaniu ruchu,inne): stawki do 130 kr/godz.
Podgląd godzin online dla każdego pracownika indywidualnie

Wymagania

Dyspozycyjność,
Dobra sprawność fizyczna,
Odpowiedzialność i sumienność
Język angielski nie jest wymagany,
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
Własny samochód: dojazd do pracy

Skrócony zakres obowiązków

Pakowanie gotowych opakowań z produktem do pudełek
Wstępna kontrola jakości gotowego produktu
Różne prace produkcyjne

Dodatkowe informacje
Wymagane własne ubranie do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem

Opis projektu
Praca przy pakowaniu warzyw, głównie marchwi, trwa cały rok, poza czerwcem. W okresie od stycznia do maja jest wysoki sezon i liczba pracowników podwaja się. Można wyjechać tylko na miesiąc, albo na dłuższy okres, bądź na stałe, kwestia ustalenia szczegółów. Praca jest wykonywana od poniedziałku do soboty. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane zamówienia i dodatkowe godziny również w niedzielę i święta.

Wysokość wypłaty jest uwarunkowana ilością godzin. Oferta jest skierowana do mężczyzn, dla kobiet mamy pracę przy sortowaniu warzyw, w tym samym miejscu pracy.

Miejsce pracy znajduje się w północnej Jutlandii ( ok. 900 km od Poznania, dojazd lądowy ).

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?

Wypełnij formularz na naszej stronie

pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Edyta Nicińska +48 660 575 888

Justyna Labudda+48 664 764 763

Poniedziałek-piątek

9:00-16:00

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com

Facebook – profil

Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 4295bc456710dd61

ilość wszystkich wyświetleń: 921, dzisiaj: 1