€14,10 brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka zbiory truskawek od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Dla Polaków aktualna od zaraz sezonowa praca w Holandii. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek wiszących w szklarniach i tunelach oraz zajmowanie się ich pielęgnowaniem;
  • pielenie i podwiązywanie roślin;
  • proste prace porządkowe.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na jednej zmianie;
  • bonus dla kierowcy;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • legalne zatrudnienie tymczasowe;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do/z/na terenie kraju;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

+48 600 877 477 lub przez stronę: https://contrain.pl/aplikuj/?jobid=3683

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-od-zaraz-przy-zbiorach-truskawek-2023/

ID ogłoszenia: 523650aeed5a1572