€stawki wiekowe

Zbiory pomidorów oferta pracy w Holandii dla par bez języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Rotterdam

Poszukujemy Polaków do szklarni przy zbiorach pomidorów. Praca w Holandii dla par w mieście Rotterdam bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko:Pracownik do zbioru warzyw szklarniowych
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Numer referencyjny ogłoszenia: M/2014

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór pomidorów rosnących w szklarni. Zatrudniony ma również za zadanie pielęgnować warzywa.

Wymagania:
– osoba zdrowa z zapałem do pracy
– umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku będzie mile widziane
– znajomość języka będzie sprzyjała podczas rekrutacji
– możliwość podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
– zapewniamy 38 godzin w tygodniu
– dobrą, legalną pracę
– cotygodniowe wynagrodzenie
– stawki wiekowe od 5,55 euro do 9,02 euro/h brutto
– zakwaterowanie w cenie 40-68 euro/tydz.
– na miejscu pomoc polskich opiekunów
– zapewniamy codzienny dojazd do pracy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą strony: http://www.praca4u.net/praca-na-szklarni-z-pomidorami-dla-par-od-0109-id240321.html

ID ogłoszenia: 3355404e051a3232

13 komentarzy na “Zbiory pomidorów oferta pracy w Holandii dla par bez języka Rotterdam”

  1. szabelka1993 na @

    witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy wraz z chłopakiem wyjazd od zaraz. proszę o kontakt 725868260

  2. damiankrystian na @

    Witam jestemzainteresowany waszaoferta i jestem dyspozycyjny od teraz proszę o kontakt mój numertelefonu 516544612

  3. wojciech11 na @

    Witam, jestem zainteresowany waszą ofertą. Dyspozycyjność od zaraz. Proszę o kontakt 666655590

  4. Diabllo na @

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą, jestem osobą młodą mam 21 lat bez nałogów i zobowiązań mogę wyjechać od zaraz, proszę o szybko odpowiedź po przez wiadomości meilową daniel199993@op.pl bądź skontaktować się telefonicznie nr 731308037.

    • agnieszka234 na @

      witam również, poszukujemy z chłopakiem pracy za granicą i chcielibyśmy u Państwa podjąć prace.

      Proszę o informacje pod nr. 881343951 bądz drogą meilowa Aga.s1988@interia.pl

      Z góry dziękujemy Agnieszka i Mariusz

  5. zanetalipiec na @

    Mam na imię Żaneta i mam 21 lat .Szukam pracy za granią z
    partnerem (24 lata).
    Jesteśmy pracowitymi i odpowiedzialnymi osobami , więc ciężka praca
    nie jest dla nas przeszkodą.
    Potrafimy pracować w zespole .Oboje nie mamy skłonności do
    jakichkolwiek nałogów
    Chcielibyśmy wyjechać jak najszybciej . Dlatego jesteśmy
    dyspozycyjni .
    tel;725 721 534
    Z poważaniem Żaneta Lipiec

  6. Ola__19 na @

    Jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ja mam 20 lat narzeczony 22 jesteśmy pracowici i odpowiedzialni
    Proszę o kontakt 722078004

  7. JAREK274 na @

    JESTWLASNY SAMOCHODESMY ZAJNTEROSOWANI OFERTOM PRACY PARA W WIEKU 37-47 LAT

  8. panna1982 na @

    Jestem zainteresowany w raz z kolegom ja 32l kolega 33l jestesmy pracowici prosze o kantakt mail rafa16091982@gmail.com lub tel 697 135 788 pilne

  9. marta.mikolajczaak@interia.pl na @

    Witam. jestem zainteresowana z chłopakiem Państwa ofertą pracy. Wiek 19 lat i 21 lat . Gotowość do wyjazdu od zaraz . Proszę o kontakt mój nr . 724 838 632 badz na adres pocztowy marta.mikolajczaak@interia.pl

  10. Ruuuda na @

    Witam. Wraz z koleżanką ( 20 i 25 lat) jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Jesteśmy gotowe do podjęcia pracy od zaraz, nie mamy skłonności do nałogów, szybko przyswajamy wiedzę, mamy doświadczenie przy zbiorach w Holandii, posiadamy także aktualne numery sofi oraz konta holenderskie. Proszę o niezwłoczny kontakt na numer: +48 785848953 lub e-mail: jedryczka94@gmail.com.
    Pozdrawiam.

  11. kama na @

    Witam Serdecznie. Nazywam się Mirosław. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jestem osobą pracowitą, dyspozycyjną i odpowiedzialną. Chętnie podejmę tę pracę. Mam doświadczenie przy podobnych zbiorach oraz wykształcenie ogrodnicze. Proszę o kontakt na numer: 508 381 535, bądź e-mail: kamila0014@wp.pl

  12. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam