€9,59 euro brutto / h

Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach doniczkowych, Limburgia 2018

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Limburgia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Brak informacji

Aktualne ogłoszenie dam sezonową pracę w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach doniczkowych w firmie z Limburgii. Zatrudnienie od zaraz przy sadzeniu ręcznym lub maszynowym.

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Zakres obowiązków

Sadzenie i przesadzanie kwiatów doniczkowych – ręczne i maszynowe,
Pielęgnacja kwiatów,
Przygotowywanie kwiatów do transportu.

Czego oczekujemy

Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym (mile widziane)
Gotowości do pracy w różnych warunkach (możliwa praca na hali, w szklarni oraz na zewnątrz).

Co oferujemy

Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wyższe o około 5% niż przy tej samej stawce na holenderskiej umowie / stawka 9,59 euro brutto za godzinę,
Wsparcie przy organizacji zakwaterowania w miejscu pracy oraz transportu do / z miejsca pracy,
Wsparcie polskojęzycznego opiekuna na terenie kraju wykonywanej pracy,
Możliwość długotrwałej współpracy po zakończeniu projektu.

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie www.contrain.pl (zakładka kontakt) lub o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@contrain.pl

ID ogłoszenia: 8085ab21b1b11e4a

ilość wszystkich wyświetleń: 773, dzisiaj: 1