NOKod 100/h brutto

Oferta pracy w Norwegii bez języka przy zbiorach borówki od zaraz Jessheim

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Jessheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia na plantacji z Jessheim. Możliwość sezonowej pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka przy zbiorach borówki amerykańśkiej.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Jessheim, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa – co najmniej 100 NOK za godzinę

Liczba miejsc: 100

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie ręczne zbieranie owoców borówki amerykańskiej

Wymagania:

  • delikatność i ostrożność
  • zręczność
  • możliwość wyjazdu od zaraz na okres 5 tygodni
  • zaletą będzie własny samochód
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na sezon 2018
  • darmowe zamieszkanie w domkach kempingowych dla pracowników wyrabiających normy dzienne zbiorów
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy z agencją

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacyjaNorwegiaPraca2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-przy-zbiorach-borowki-sierpien-2018-jessheim/

ID ogłoszenia: 525b68ad3a0aa62