NOKod 115 brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka zbiory malin od zaraz 2022 Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas określony

Przy zbiorach malin, truskawek i borówek potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie na plantacji w Magnor bez języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: na akord – min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: około 10 osób.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek na polu oraz z upraw tunelowych;
  • pracownik będzie zbierał również malin i borówki;
  • do obowiązków będzie należało też sortowanie zebranych owoców.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach;
  • zmotywowanie do pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • własna odzież nieprzemakalna oraz bardzo dobre obuwie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę na czas określony;
  • zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego w cenie 80 NOK na dzień od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-zbiory-malin-w-magnor-2022/

ID ogłoszenia: 44462ec04c0eea0c