NOKod 200 za godz. brutto

Oferta pracy w Norwegii w ogrodnictwie przy pielęgnacji zieleni Oslo 2014

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Oslo

Aktualnie szukamy 4 ogrodników do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo od zaraz przy pielęgnacji terenów zielonych i ogrodów. Oferta pracy dla osób z doświadczeniem i znajomością języka.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: od 200 NOK/h brutto

Zadania:
Praca odbywać się będzie na terenach publicznych i prywatnych. Pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymanie zieleni w czystości oraz za pielęgnacje roślinności.

Wymagania:
– od kandydata oczekujemy doświadczenia na podanym stanowisku
– samodzielność i umiejętność zarządzania czasem
– zamiłowanie do pracy
– znajomość języka angielskiego bądź norweskiego w stopniu komunikatywnym
– prawo jazdy kat. B
– przyjazd własnym autem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– umowę o pracę na norweskich warunkach
– stabilną pracę i dobre zarobki
– wsparcie w pierwszych dniach
– pomoc przy wypełnianiu formalności
– proponujemy najkorzystniejsze lokum do zamieszkania
– oferujemy dodatki rodzinne
– pracę na dłuższy okres

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz dołączoną klauzulą o poufności na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl Prosimy również o załączenie dokumentów z referencjami z poprzednich miejsc pracy.

Źródło:

ID ogłoszenia: 586535fcfcd74124

ilość wszystkich wyświetleń: 11201, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii w ogrodnictwie przy pielęgnacji zieleni Oslo 2014”

  1. arcybudzik na @

    Witam , wraz z kolegą jesteśmy chętni podjąć tą pracę . Bardzo silni i wytrzymali fizycznie gotowi podjąć pracę w każdej chwili.
    kontakt : przemo15171@wp.pl , 694971550