PLN3,500-4,000 zł/ netto/mc

Oferta pracy we Włoszech bez znajomości języka do prowadzenia rezydencji Toskania

  • Kraj: Włochy
  • Region lub miasto: Toskania

Rodzina z Toskanii poszukuje jednej osoby do prowadzenia rezydencji. Sezonowa praca we Włoszech dla pracownika fizycznego bez znajomości języka włoskiego. Zatrudnienie przy sprzątaniu i innych pracach związanych z prowadzeniem domu.

Stanowisko: Prowadzenie domu
Lokalizacja: Włochy, Toskania
Wynagrodzenie: 3,500-4,000 zł/ netto/mc

Zadania:
Pracownik będzie odpowiadał za prowadzenie domu. Do obowiązków zatrudnionego należy m.in.:
– zakupy spożywcze, chemiczne
– prowadzenie porządków domowych
– utrzymywanie rezydencji w bardzo dobrym stanie użytkowym
– dbanie o zwierzęta domowe
– przygotowywanie posiłków
– i wszystkie inne niezbędne czynności wymagane przez pracodawców

Wymagania:
– osoba zdrowa bez nałogów
– wysoka kultura osobista
– nienaganny wygląd
– osoba otwarta, przyjaźnie nastawiona do świata
– dyskretność
– umiejętność sprzątania
– znajomość podstaw języka angielskiego
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– zaświadczenie o niekaralności
– osoba znająca zasady savoir- vivre

Oferujemy:
– pracę w miłej rodzinie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– pełny wymiar pracy- 9 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu
– zakwaterowanie blisko miejsca pracy
– wprowadzenie w życie i zasady rodzinne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/osoba-do-prowadzenia-rezydencji-w-toskanii-2294855.html

ID ogłoszenia: 716534aea9a22f41

3 komentarze na “Oferta pracy we Włoszech bez znajomości języka do prowadzenia rezydencji Toskania”

  1. natalia na @

    Witam serdecznie!
    Jestem zainteresowana przedstawioną ofertą pracy. Jestem osobą pracowitą i sumienną. Można mi zaufać, a maniery posiadam nienaganne. Jestem gotowa podjąć pracę w terminie obejmującym koniec maja do początku lipca. Spełniam wszystkie wyznaczone wymogi, a prace domowe nie są mi obce. Ponad to władam językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Bardzo proszę o kontakt na adres:
    olamariola8@gmail.com

    Z góry dziękuję !

  2. Jaroslaw na @

    Witam
    Jestem zainteresowany w tej oferecie. Mam 19 lat, jestem odpowiedny i odpowiedzialny. Jestem w zrrowym stanie fizycznym. Znajomosc angielskiego – Advanced.
    pssamettih@gmail.com
    518160383

  3. marioo na @

    witam jestes zainteresowany praca mogl bym zaczac od zaraz prosze o kontakt telefoniczny 695264169