£8,21 na godz.

Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz bez języka przy malinach w rolnictwie Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do kwietnia 2020

Na farmie z Birmingham potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie bez języka w rolnictwie przy sadzeniu i pieleniu malin. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik rolnictwa.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3 – 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca na farmie przy sadzeniu, pieleniu oraz przycinaniu malin itp.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • wysoka motywacja i chęci do pracy;
  • mile widziane będzie doświadczenie w rolnictwie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu;
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 48 GBP na tydzień;
  • około 40 godzin pracy na tydzień, a do tego weekendy są przeważnie wolne;
  • pracę do podjęcia od zaraz do kwietnia 2020 – ale jest również możliwość pozostania do listopada 2020.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w rolnictwie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 531 773 454

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-anglii-od-zaraz-w-rolnictwie-sadzenie-i-pielenie-malin-na-farmie-birmingham/

ID ogłoszenia: 7035e3c40980959a