£7,80 netto + zakwaterowanie

Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz bez języka zbiory jabłek i gruszek Salisbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wrzesień i październik

Poszukiwane 3 osoby do sezonowej pracy w Anglii od zaraz, bez znajomości języka, przy zbiorach gruszek i jabłek w Salisbury. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione na cały czas zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury, UK.

Stawka godzinowa: 7,80 funtów netto.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • ręczny zbiór jabłek i gruszek;
  • obowiązki mogą być wykonywane z wykorzystaniem drabiny, jednak większość drzewek jest niska.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • brak nałogów i niekaralność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do końca października;
  • doświadczenie mile widziane;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:

  • dobre zarobki z wypłatą raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie bezpłatne w domkach;
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu;
  • dostęp do internetu na gospodarstwie.

Dla kandydatów:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń pod adres:

peterplichta@wp.pl

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-przy-zbiorach-jablek-i-gruszek-w-salisbury/

ID ogłoszenia: 8335b91301391e06