£akord min. 6,31 za godzinę

Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz zbiory truskawek bez języka Ledbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Ledbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do listopada.

Farma z Ledbury poszukuje od zaraz pracowników sezonowych do zbiorów truskawek. Oferta sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zapewniamy pozytywną i rodzinną atmosferę oraz ciekawe atrakcje w czasie wolnym.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce pracy: Ledbury, hr. Herefordshire, UK.

Wynagrodzenie: stawki akordowe minimum 6,31 GBP/h.

Zadania na stanowisku pracy:
zbiór truskawek z krzaczków wysokości ok. 1,5 metra w tunelu foliowym. Praca odbywa się w drużynach po 6 osób, na miejscu panuje motywująca i bardzo pozytywna atmosfera.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • pozytywne nastawienie;
  • gotowość do pracy w grupie;
  • elastyczność;
  • brak poważnych chorób.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • przyjazną atmosferę;
  • liczne atrakcje w czasie wolnym od pracy (wyjazdy na plażę, go-karty, integracje itp.);
  • zakwaterowanie płatne;
  • możliwość skorzystania z pralni;
  • wyjazdy do sklepów;
  • umowę o pracę;
  • pomoc w sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • pracę odpowiednią również dla grup.

Jak kandydować:
W celu złożenia aplikacji zapraszamy do skorzystania z danych kontaktowych dostępnych na stronie:

Źródło: http://www.withersfarm.co.uk/html/applyforwork/poland.html

ID ogłoszenia: 597573f5d4f6a571

6 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz zbiory truskawek bez języka Ledbury”

  1. ayahh na @

    witam,jestem zainteresowana oferta, dyspozycyjna od poczatku lipca do koncowki czerwca, prosze o podanie meila abym mogla wyslac cv

  2. Allan32 na @

    Również jestem zainteresowany tym wymiarem pracy, znam dobrze język i komunikuje sie w nim, posiadam doświadczenie własne przy zbiorach i nie omijam krzaczków 🙂 Prosze o kontakt aleksygrzybowski1@gmail.com tel. +48 797-789-575

  3. anna194 na @

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowana oferta. Mieszkam w Worcester. jestem dyspozycyjna od zaraz. Tel.07879324550.

  4. annakopec na @

    Witam ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani pracą

  5. asylum na @

    Dzień dobry jestem zainteresowana pracą ja wraz z 2 osobami proszę podać maila żebym mogła wysłać nasze CV
    Pozdrawiam

  6. Heishiro Mitsurugi na @

    proszę o kontakt
    607 302 653
    damiansnk120@wp.pl

    Gotowy na wyjazd z dnia na dzień wraz z kolegą lub sam
    Więcej o sobie przez kontakt telefoniczny