£na akord 6,50 GBP za skrzynkę

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach kwiatów bez znajomości języka Newquay

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Newquay
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące

Szukamy pracowników sezonowych bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii przy zbiorach żonkili. Zatrudnienie w Newquay od stycznia 2016 do końca kwietnia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Newquay
Wynagrodzenie: na akord 6,50 GBP za skrzynkę
Start: styczeń 2016

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie żonkili, a następnie ich pakowaniu. Kwiaty należy zbierać po 10 sztuk w bukiety, a następnie dane bukiety w ilości 100 sztuk układane są w skrzynkach.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– pozostanie w Anglii na 4 miesiące
– chęć podjęcia pracy sezonowej
– wytrzymałość fizyczna
– punktualne stawianie się w pracy
– zdyscyplinowanie, elastyczność godzinowa
– szybkość, energiczność
– chętnie zatrudniamy osoby mogące przyjechać własnym samochodem

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę na okres 4 miesięcy
– wynagrodzenie na akord
– płatne zakwaterowanie
– pracę od zaraz
– jasne warunki zatrudnienia
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-zonkili-od-stycznia-2016-newquay/

Źródło:

ID ogłoszenia: 94756919e49cb81e

4 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach kwiatów bez znajomości języka Newquay”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Wila na @

    Witam Państwa mam pytanie czy ogłoszenie jest dalej aktualne bo jeśli tak to jestem zainteresowany tą pracą.

    Jestem osobą pracowitą,sumienną,odpowiedzialną.szybko,posiadam również łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi w grupie.

    Mam 25 lata i Bardzo proszę o kontakt z Państwem

    Tel:669-306-068
    E-mail:przemo.wila@gmail.com

    z góry dziękuję Pozdrawiam

    Przemysław Wiła

  3. ewelinka12345 na @

    witam wraz z chłopakiem jesteśmy w Anglii posiadamy doświadczenie przy zbiorze kwiatów żonkili.Podaje nasz numer kontaktowy +447438015537ewelina

  4. zbynio na @

    Jestem zainteresowany. zibi65lk@gmail.com