PLN8500 netto/mc

Oferta sezonowej pracy w Danii bez języka leśnictwo pielenie jodły od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Danii przy pieleniu jodły kaukaskiej. Zatrudnienie 2022 w leśnictwie bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 8500 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pielenie jodły kaukaskiej – praca odbywa się w akordzie;
  • wykonywanie innych prac szkółkarskich.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie posiadanie własnego samochodu, aby dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki, ale nie więcej niż 3000 DKK na kwartał;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 664 764 763

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pielenie-jodly-kaukaskiej-dania-CID4-IDPtxCF.html

ID ogłoszenia: 4463066a926bd38